Dyskretna wysyłka, dostawa 24h.

superhuman logo

Ipamorelin: co to jest i czego się spodziewać?

butelki

Ipamorelin to jedna z wielu substancji, która stała się popularna ze względu na niesamowity wpływ na mięśnie. Jest sklasyfikowany jako peptyd, który uwalnia hormony wzrostu. W porównaniu z niektórymi innymi podobnymi produktami, Ipamorelin jest stosunkowo słaby, ale także wywołuje mniej skutków ubocznych.

Produkt można kupić w sklepie Superhuman. Substancja ta została początkowo stworzona przez firmę Novo Nordisk.

Chociaż nie można go używać do leczenia schorzeń i nie jest zatwierdzony przez FDA, substancja chemiczna przeszła dwie próby kliniczne. Niestety firma gdzieś po drodze porzuciła badania, więc produkt nigdy nie otrzymał niezbędnych aprobat.

W tym artykule porozmawiamy o Ipamorelinie, jak działa i czego się spodziewać.

Co to jest ipamorelina?

Chociaż ipamorelin nie jest zatwierdzoną substancją, ludzie na całym świecie używają go do poprawy wyników sportowych. Substancja chemiczna wywołuje na wiele sposobów efekt podobny do HGH (ludzkiego hormonu wzrostu).

Produkt działa poprzez umożliwienie naszemu organizmowi wydzielania zwiększonych ilości hormonu greliny. Ta substancja chemiczna jest bardzo ważna dla procesów metabolicznych.

Kiedy nasz żołądek będzie pusty, organizm zacznie syntetyzować tę substancję. W ten sposób poczujemy głód i pobudzimy do jedzenia. W pewnym sensie grelina jest potężną substancją chemiczną wzrostu.

Warto zauważyć, że Ipamorelin różni się od organicznej greliny. Produkt nie sprawi, że będziesz głodny, więc nie zjesz więcej niż to konieczne.

Ipamorelin nie wpłynie również na poziom kortyzolu, co jest bardzo ważne, ponieważ nie spowoduje zaburzeń równowagi hormonalnej. Z tego powodu Ipamorelin różni się od innych peptydów badawczych, takich jak Heksarelina.

Oprócz tego, że produkt podniesie poziom hormonu wzrostu, zapewni również długotrwałe efekty. Używanie tej substancji chemicznej, nie spowoduje natychmiastowego wzrostu poziomu GH.

Zamiast tego produkcja hormonu będzie powoli wzrastać podczas leczenia. W rezultacie prawdopodobnie doświadczysz dużej utraty tłuszczu z umiarkowanym przyrostem masy mięśniowej.

Jak to wpływa na organizm?

Ipamorelin poprawi wszystkie procesy wewnętrzne, które są bezpośrednio lub pośrednio związane z ludzkim hormonem wzrostu. Jest szczególnie dobry dla sportowców amatorów, ale może być również dobry dla osób cierpiących na schorzenia powodujące  zanik mięśni.

Należy pamiętać, że Ipamorelin nie powinien być stosowany jako standardowe leczenie.

Gdy poziom hormonu wzrostu zacznie rosnąć, możesz zauważyć poprawę metabolizmu. Prawdopodobnie stracisz dużo tłuszczu, nawet jeśli zjesz większe ilości jedzenia. Produkt szczególnie dobrze sprawdza się w regeneracji i ochronie mięśni.

Szczególnie interesująca jest jego funkcja regeneracyjna. Podczas ćwiczeń drobna tkanka mięśniowa zostanie rozbita z powodu ogromnego napięcia.

Nasze ciała mogą naturalnie regenerować te włókna mięśniowe. Jednak wraz ze wzrostem obciążenia organizmowi może być trudno nadążyć, dlatego sportowiec może doznać kontuzji. Dzięki Ipamorelinie możesz zapobiec niektórym z tych urazów.

Niemniej jednak większość ludzi przyjmuje produkt w celu zwiększenia mięśni. Chociaż Ipamorelin nie zapewnia takiego samego wpływu, jak niektóre inne peptydy i SARMy, nadal będzie bardzo pomocny podczas próby zwiększenia masy.

Ipamorelin może mieć pozytywny wpływ na nasz sen. Kiedy przyjmujesz substancję chemiczną przez dłuższy czas, łatwiej jest zasnąć.

Co więcej, jest mniej prawdopodobne, że obudzisz się w nocy. Niektórzy użytkownicy twierdzą nawet, że substancja pomogła im poprawić nastrój.

Potencjalne skutki uboczne

Chociaż ten produkt jest ogólnie uważany za bezpieczny i prawdopodobnie jest znacznie bezpieczniejszy niż niektóre inne chemikalia kulturystyczne, nadal może powodować pewne skutki uboczne.

Nie musisz martwić się ginekomastią, problemem, który jest powszechny wśród użytkowników sterydów. Mało prawdopodobne jest, aby Ipamorelin powodował estrogenne skutki uboczne.

Osoba może odczuwać niewielkie zatrzymywanie wody, a w niektórych przypadkach może również wystąpić obrzęk stóp i kostek. Na szczęście te problemy występują niezwykle rzadko  tylko przy pierwszym cyklu.

Warto zauważyć, że prawdopodobnie nie odczujesz żadnych skutków androgennych. Z tego powodu Ipamorelin powinien być bezpieczny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jest mało prawdopodobne, aby produkt powodował zmiany w emocjach, co jest typowe dla niektórych innych substancji kulturystycznych.

Jak korzystać z Ipamoreliny?

Możesz kupić Ipamorelinę w postaci suchego proszku do odtworzenia bakteriostatyczną wodą. Po rozrobieniu koniecznie przechowuj substancję w lodówce.

Produkt jest stosowany podskórnie lub domięśniowo.

Większość ludzi używa od 200 do 300 mcg substancji, 2 do 3 razy dziennie. Możliwe jest również połączenie produktu z innymi peptydami, jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepszy efekt. Cykl trwa zwykle od 8 do 12 tygodni, a Ipamorelin możesz używać tak długo, jak chcesz.

Ipamorelin dla kulturystów

Ipamorelin jest często używany przez sportowców amatorów i kulturystów. Warto jednak zauważyć, że produkt nie jest tak silny, jak niektóre inne chemikalia.

Większość ekspertów poleca go do regulowania apetytu i redukcji złogów tłuszczu.

Ipamorelin jest świetny, ponieważ może pomóc w zapobieganiu kontuzjom. Jeśli chcesz kupić Ipamorelin, możesz to zrobić odwiedzając nasz sklep internetowy.

Ipamorelin pozwoli Ci trenować dłużej i ciężej, nie martwiąc się o potencjalne uszkodzenie tkanki. W sposób pośredni pozwoli na przyrost masy mięśniowej, pozwalając na dłuższe przebywanie na siłowni.

Kategorie:
Tagi:
superhuman logo
© 2022 SUPERHUMAN
Wszelkie prawa zastrzeżone
usercart