Dyskretna wysyłka, dostawa 24h.

superhuman logo

Dostawa i zwroty

DOSTARCZENIE PRODUKTU

Produkty wysyłamy w całej Polsce

UMOWA SPRZEDAWCA-KLIENT

Po złożeniu u nas zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Po zakończeniu procedury wysyłki nastąpi potwierdzenie wysyłki.

Jesteśmy zobowiązani dostarczyć wszystkie produkty, które potwierdziliśmy w zamówieniu. W przypadku niedostępności poinformujemy Cię wcześniej, a w przypadku uzupełnienia zapasów wyślemy Ci powiadomienie.

Dane osobowe, które nam udostępniasz, będą ściśle poufne i nie będą udostępniane stronom trzecim.

DOSTĘPNOŚĆ I DOSTAWA

W przypadku, gdy dany produkt jest niedostępny w momencie składania zamówienia, zostanie zastąpiony produktem równoważnym. Jeśli nie posiadamy żadnych zamienników niedostępnego produktu, zostanie to skorygowane przy kasie.

Ponieważ wysyłamy na terenie całej Polski, termin dostawy może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Nie będzie to jednak więcej niż 2 dni robocze od daty wysyłki.

Pobieramy opłatę za dostawę w wysokości 20zł od wszystkich zamówień krajowych. W przypadku zamówień krajowych, jeśli kwota zamówienia przekracza 1000zł, zaoferujemy bezpłatną dostawę.

POLITYKA ZWROTÓW

Chociaż zapewniamy, że trafiają do Ciebie tylko produkty najlepszej jakości, w przypadku wystąpienia problemów rozpatrzymy je zgodnie z naszą polityką zwrotów.

Przetworzymy zwrot i zaoferujemy pełny zwrot pieniędzy, w tym koszty dostawy:

  • Jeśli otrzymany produkt jest po terminie ważności.
  • Jeśli otrzymasz niewłaściwy produkt.

W obu tych okolicznościach oczekuje się, że skontaktujesz się z nami w ciągu 7 dni od otrzymania zamówienia, po tym okresie żadne prośby o zwrot nie będą akceptowane.

Nasza polityka zwrotów nie obejmuje:

  • Niewłaściwe złożenie zamówienia z Twojej strony zarówno pod względem produktu, jak i ilości.
  • Zmiana zdania.
  • Produkty, których prośba o zwrot nie została zgłoszona w ciągu 7 dni od daty dostawy.

GWARANCJA

Jeśli zgłosisz problem, nasi eksperci odpowiednio go rozwiążą.

POLITYKA ODPOWIEDZIALNOŚCI

W przypadku wystąpienia szkody zdrowotnej spowodowanej alergią, nie będziemy za nią odpowiedzialni, ponieważ skład wszystkich naszych produktów jest podany na etykiecie.

OPÓŹNIENIA DOSTAW

Dołożymy wszelkich starań, aby Twoja dostawa została zrealizowana w określonych ramach czasowych, w przypadku opóźnienia z naszej strony weźmiemy za nie odpowiedzialność.

Jeśli opóźnienie nastąpi z powodu nieprzewidzianych okoliczności, na które nie mamy wpływu, prosimy o współpracę. Niestety czasami tak bywa- siła wyższa.

superhuman logo
© 2022 SUPERHUMAN
Wszelkie prawa zastrzeżone
usercart