Dyskretna wysyłka, dostawa 24h.

superhuman logo

O nas

SuperHuman - Dobry wybór

SUPERHUMAN jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców peptydów do badań medycznych. Nasz zespół oddanych profesjonalistów jest zaangażowany w dostarczanie szerokiej gamy produktów do wykorzystania w badaniach medycznych przez odpowiedzialne osoby.
Staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej klasy w konkurencyjnych cenach, udostępniane za pośrednictwem tego sklepu internetowego w ilościach hurtowych lub małych zamówieniach z dogodnymi opcjami wysyłki.

Ponadto nasz kompetentny i gotowy do pomocy zespół obsługi klienta jest zawsze przygotowany, aby zapewnić niezbędną pomoc oraz przyjemne zakupy online.
SUPERHUMAN koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów do leczenia i profilaktyki schorzeń, które są udostępniane wyłącznie do celów badawczych.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub sugestie, skontaktuj się z zespołem SUPERHUMAN.
Odkryliśmy najnowsze i najskuteczniejsze nietoksyczne produkty badawcze, które szturmem podbijają rynki USA, Kanady i Australii; SARM. Tytuł SARMS oznacza „selektywne modulatory receptorów androgenowych”.

Z wielu powodów produkty te są po prostu jednym z największych dotychczasowych odkryć. Kluczową cechą SARMS o wysokiej czystości jest to, że są selektywne, co oznacza, że ​​są ukierunkowane w szczególności na mięśnie, tkankę tłuszczową, kości i tkankę łączną, co zapewnia optymalną ekspresję tych tkanek.
superhuman logo
© 2022 SUPERHUMAN
Wszelkie prawa zastrzeżone
usercart