Dyskretna wysyłka, dostawa 24h.

superhuman logo

Gdzie kupić Melanotan 2 w Polsce?

W ciągu ostatnich kilku lat peptydy stały się jednymi z najpopularniejszych produktów uzupełniających na świecie. Jeśli jednak chcesz kupić Melanotan 2, musisz podjąć pewne środki ostrożności.

Substancje te mogą się znacznie różnić pod względem jakości. Z tego powodu należy je kupować w renomowanych sklepach SARM i sklepach z peptydami, takich jak Superhuman. W ten sposób możesz mieć pewność, że substancja chemiczna nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.

W tym artykule przyjrzymy się Melanotan 2, jego zaletom i skutkom ubocznym.

Co to jest Melanotan 2?

Melanotan 2 jest sklasyfikowany jako suplement peptydowy, który przyciemni Twoją skórę. Działa poprzez stymulację receptorów melanokortyny w ludzkim ciele.

Gdy substancja zwiąże się z nimi, organizm zwiększy produkcję melaniny. Mówiąc ściślej, zmieni to sposób działania komórek melanocytów.

Melanocyty mają kluczowe znaczenie dla koloru skóry. Ponieważ produkują więcej melaniny, nasz organizm będzie w stanie przystosować się do stałego promieniowania UV.

Kolor naszej skóry będzie powoli ciemnieć, aby chronić się przed szkodliwym działaniem słońca. Jednocześnie możesz doświadczyć wzrostu libido i zmniejszenia głodu.

Pamiętaj, że MT2 nie czyni cudów, po prostu zwiększa ilość melaniny w organizmie. Twoja skóra będzie wymagała wyzwalacza, czyli ekspozycji na słońce.

W oparciu o wszystko, co do tej pory wiemy, Melanotan 2 powinien być dość bezpieczną substancją chemiczną. Chociaż nie jest sprzedawany jako oficjalny lek, jego działanie jest zdumiewające.

Istnieją nawet przesłanki wskazujące, że zwiększona produkcja melaniny poprzez Melanotan 2 może chronić organizm ludzki. Eksperci mają również nadzieję, że uda Ci się wykorzystać substancję do redukcji wagi i poprawy sprawności seksualnej.

Co muszę wiedzieć o melaninie i melanocytach?

Prawdopodobnie słyszałeś o melaninie. Ten ciemny pigment ma kluczowe znaczenie dla zmiany koloru skóry i ochrony nas przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Melanina powstaje podczas melanogenezy w melanocytach. Komórki te znajdują się w dolnych warstwach naskórka (a dokładniej w warstwie podstawnej). Melanocyty można również znaleźć w uchu wewnętrznym, środkowej części oka, oponach mózgowych, kościach, nabłonku pochwy i sercu.

Na milimetr kwadratowy skóry przypada około 1500 melanocytów. Tworzą od 5 do 10% wszystkich komórek w dolnej warstwie tkanki skórnej.

Melanocyty mogą mieć różne rozmiary. Jednak zwykle mają długość 7 mikrometrów.

Kiedy melanina jest tworzona w naszych ciałach, zostaje związana przez otaczające ją organelle zwane melanosomami. Organelle te będą transportowane w naszym ciele do keratynocytów, gdzie nastąpi pigmentacja.

Jak działa Melanotan 2?

Melanotan jest agonistą melanokortyny. Działa nieselektywnie na receptory MC1, MC3, MC4 i MC5. W zależności od receptora, który stymuluje, substancja chemiczna może mieć różne działanie.

Na przykład może rozpocząć melanogenezę, gdy wchodzi w interakcję z receptorem MC1. Wiążąc się z receptorem MC4, może poprawić funkcje seksualne. Eksperci uważają, że podobny wpływ można osiągnąć poprzez stymulację receptora MC3.

Wraz ze wzrostem syntezy melaniny w organizmie, warstwa tuż pod skórą (tzw. podskórna) będzie chroniona przed szkodliwym promieniowaniem.

Teraz tkanka podskórna będzie w stanie wchłonąć całe to promieniowanie UV-B, powstrzymując w ten sposób przenikanie głębszych warstw skóry i potencjalnie powodując uszkodzenie tkanki.

Jakich korzyści możemy oczekiwać od Melanotan 2?

Uzyskaj ciemniejszą skórę

Podczas gdy większość ludzi skupia się na zdolności Melanotanu do przyciemniania skóry, istnieje wiele różnych powodów, dla których warto używać tego produktu.

Nie możemy przecenić jego znaczenia dla ochrony tkanki. Wraz ze wzrostem poziomu melaniny w skórze, ciało będzie łatwiej się opalać.

Ale oprócz korzyści estetycznych prowadzi to również do pewnych znaczących korzyści zdrowotnych Melanotanu 2. Dokładniej, tkanka będzie chroniona przed promieniowaniem ultrafioletowym, które z roku na rok staje się coraz silniejsze.

Wysoki poziom melatoniny jest niezbędny, ponieważ chroni przed oparzeniami słonecznymi. Mogą również zapewnić pewną ochronę przed rakiem skóry.

Niemniej jednak najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej skóry, jest unikanie wychodzenia z domu w godzinach, w których słońce jest najsilniejsze.

Spal nadmiar tłuszczu

Czy ostatnio przybrałaś na wadze? Nie martw się. Kiedy zażywasz Melanotan 2, pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskasz ciało, z którego jesteś dumny.

Produkt pomoże spalić tłuszcz poprzez stymulację hormonu stymulującego alfa melanocyty. Ta cząsteczka aktywuje Melanocortin 3 (MC3R) i Melanocortin 4 (MC4R). W konsekwencji uzyskasz homeostatyczną redukcję apetytu i zoptymalizowany wydatek energetyczny.

Niektóre badania pokazują również, że Melanotan 2 zmienia strukturę i funkcję tkanki tłuszczowej, przekształcając ją w brązowy tłuszcz. Dlatego zamiast magazynować nadmiar tłuszczów w krążeniu krwi, organizm spala je na energię.

Melanotan 2 zwiększa aktywność termogeniczną w mitochondriach Twoich brązowych komórek tłuszczowych poprzez aktywację białka o nazwie UCP1. W ten sposób usprawnienie mechanizmu spalania kalorii daje szybsze i bezproblemowe rezultaty.

Badania pokazują, że Melanotan 2 może pomóc w zapobieganiu impulsywnym zachowaniom i uzależnieniom. Badania te przeprowadzono dotychczas tylko na myszach uzależnionych od alkoholu. Naukowcy odkryli, że zwierzęta rzadziej piją po przyjęciu peptydu. Niemniej jednak produkt może stanowić podstawę dla nowych leków, ponieważ naukowcy rozszerzają jego zastosowanie na ludzi.

Jakie są skutki uboczne?

Niestety stosowanie Melanotan 2 może również prowadzić do kilku problemów. Oto niektóre z nich, które możesz napotkać po podaniu substancji:

  • Zmiana apetytu
  • Nudności, wymioty i problemy z trawieniem
  • Spontaniczna erekcja w ciągu kilku godzin po aplikacji
  • Wzrost ciśnienia krwi
  • Podrażnienie wokół miejsca wstrzyknięcia
  • Ból głowy
  • Jeśli używasz substancji chemicznej przez dłuższy czas, możesz doświadczyć:
  • Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia!
Kategorie:
Tagi:
superhuman logo
© 2022 SUPERHUMAN
Wszelkie prawa zastrzeżone
usercart