Dyskretna wysyłka, dostawa 24h.

superhuman logo

CJC-1295: Co to jest i jak może ci pomóc?

butelki

W ciągu ostatnich kilku lat peptydy stały się coraz bardziej popularne w społeczności kulturystycznej, a CJC-1295 . Substancje te można wykorzystać na wiele sposobów, poprawiając beztłuszczową masę mięśniową, ale także wzmacniając różne inne funkcje metaboliczne. Między innymi może zdziałać cuda w regeneracji tkanek.

W Superhuman możesz kupić CJC-1295 i wiele innych produktów. Większość z nich jest wykorzystywana przez kulturystów, ale mogą również zapewnić doskonałe wyniki profesjonalistom fitness i sportowcom amatorskim.

W tym artykule przeanalizujemy CJC-1295 i porozmawiamy o jego głównych cechach.

Co to jest CJC-1295?

Ta substancja jest sklasyfikowana jako syntetyczny peptyd. Ma na celu odtworzenie cech naturalnej substancji chemicznej zwanej GHRH lub hormonem uwalniającym hormon wzrostu.

Po rozpoczęciu przyjmowania produktu zacznie on wiązać się z białkiem albuminy w organizmie, powodując szereg zmian metabolicznych.

Gdy stanie się stabilny, CJC-1295 będzie w stanie pozostać w organizmie przez dłuższy czas (do 8 dni).

Czy mogę używać CJC-1295 zamiast hormonu wzrostu?

GH lub hormon wzrostu jest syntetyzowany przez ludzką przysadkę mózgową. Jest to hormon, który odgrywa ważną rolę podczas rozwoju. Uwalnianie GH jest kontrolowane przez różne inne peptydy i hormony, a każde zaburzenie może prowadzić do zmniejszenia produkcji.

Głównym celem peptydów syntetycznych, gdy zostały pierwotnie opracowane, było działanie jako uzupełnienie naturalnych hormonów wzrostu. Pomagają one pacjentom, którzy nie są w stanie wyprodukować wystarczającej ilości tych chemikaliów.

Dla młodych ludzi substancje takie jak CJC-1295 są sposobem na kontynuację ich rozwoju. W przypadku osób starszych syntetyczne peptydy przeciwdziałają oznakom starzenia.

Większość z tych substancji utknęła gdzieś w fazie rozwoju i nigdy nie doczekała się odpowiedniej dokumentacji do wykorzystania jako produkty medyczne. Jednak na podstawie danych użytkowników możemy śmiało stwierdzić, że substancje te mogą zapewnić ogromne przyrosty mięśni.

Tak więc, chociaż nie powinieneś używać tego produktu jako zamiennika standardowych leków, nadal możesz odczuć pewne korzyści jako sportowiec. Sugerujemy, abyś kontrolował dawkowanie i odpowiedzialnie przyjmował produkt.

Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć dodatkowe pytania dotyczące cyklu lub potencjalnych korzyści, zawsze możesz skontaktować się z Superhuman w celu uzyskania dodatkowych wskazówek.

Jakie są zalety CJC-1295?

Eksperci mają nadzieję, że CJC-1295 może pewnego dnia stać się produktem stosowanym w niektórych problemach medycznych. Na razie nie zaleca się używania go w przypadku jakiejkolwiek choroby.

Według użytkowników, to niektóre z rzeczy, których możesz doświadczyć podczas korzystania ze związku chemicznego:

Potencjalny wzrost

Większość ludzi wymienia CJC-1295 jako substancję, która pomoże Ci rozwinąć mięśnie. Ale może również mieć duży wpływ na twój wzrost podłużny, prowadząc do dłuższych kości.

W związku z tym może być wykorzystany pod koniec okresu dojrzewania jako sposób na dalszy wzrost. Jednak nie mamy wystarczających danych, aby polecić go do takiego użytku. Ponadto amerykańska FDA i inne organy regulacyjne nie aprobują takiego wykorzystania.

Przeciw starzeniu

W miarę upływu czasu poziomy IGF-1 i GH zaczną powoli spadać. Wraz z wiekiem doświadczymy utraty masy kostnej i mięśniowej, co może ostatecznie doprowadzić do osłabienia.

Naukowcy twierdzą, że syntetyczne substancje, takie jak CJC-1295, pomogą złagodzić problem spowalniając wszystkie te procesy.

CJC-1295 do kulturystyki

Ten produkt jest używany głównie przez sportowców amatorów i kulturystów. Przyrosty mięśni, które dana osoba może osiągnąć, są ogromne, dlatego syntetyczne peptydy stały się tak popularne w tak krótkim czasie.

Pamiętaj, że te przedmioty nie są zatwierdzone przez Światową Agencję Antydopingową, a jeśli zostaniesz przyłapany na ich używaniu, zostaniesz zawieszony. Niemniej jednak, na podstawie wstępnych danych, użytkownik może doświadczyć ogromnego przyrostu masy mięśniowej w krótkim czasie.

Co jeszcze ważniejsze, CJC-1295 jest podobno bezpieczniejszy niż sterydy, które mogą powodować różnego rodzaju skutki uboczne w ludzkim ciele.

Korzystanie z Ipamorelin i CJC-1295

Kulturyści uwielbiają łączyć produkty jako sposób na uzupełnienie ich właściwości i uzyskanie jeszcze lepszych wyników. Jedną z popularnych kombinacji jest Ipamorelin i CJC-1295.

Ipamorelin to kolejny syntetyczny peptyd, który ma na celu replikację działania peptydów uwalniających hormon wzrostu. Ten produkt działa podobnie do GHRP, wiążąc się ze specyficznymi receptorami greliny, które znajdują się na całym naszym ciele. W ten sposób jest to proces uwalniania GH z przysadki mózgowej.

Podobnie jak CJC-1295, Ipamorelin działa selektywnie. Nie powinien stymulować żadnych innych narządów ani powodować zaburzeń w ciele. Powinno to sprawić, że będzie znacznie bezpieczniejszy niż niektóre inne produkty na rynku. Między innymi stosowanie Ipamorelin nie powinno prowadzić do gwałtownego wzrostu poziomu kortyzolu lub prolaktyny.

Kiedy połączysz te dwie substancje, jesteś w stanie stworzyć mieszankę, która będzie działać lepiej. Potencjalne efekty byłyby znacznie silniejsze, gdybyś używał tych chemikaliów indywidualnie, w różnych cyklach. W związku z tym stężenie GH powinno wzrosnąć kilkakrotnie.

Jak dawkować CJC-1295?

Podobnie jak wiele innych rzeczy związanych z syntetycznymi peptydami, mamy bardzo ograniczone dane dotyczące optymalnej dawki. Kulturyści, którzy używali tego produktu, zalecają stosowanie 30 do 60 miligramów na kilogram masy ciała.

Taka ilość powinna być skuteczna, a jednocześnie nie powinna powodować żadnych skutków ubocznych. Według jednego z badań możesz użyć do 250 miligramów na kilogram masy ciała bez doświadczania poważnych skutków ubocznych.

Najlepiej używać CJC-1295 wieczorem.

Kategorie:
Tagi:
superhuman logo
© 2022 SUPERHUMAN
Wszelkie prawa zastrzeżone
usercart